Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Vaikų dienos centrai – išsigelbėjimas nuo globos namų

2017-11-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vaidotuose (Vilniaus r.), kur susitiko su miestelio...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl išpuolio Teksaso valstijoje

2017-11-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos šalies žmonių vardu pareiškė užuojautą Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentui Donaldui Trumpui dėl dešimtis gyvybių pareikalavusio tragiško išpuolio Teksaso valstijoje. Šalies vadovė palinkėjo didžiausios stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, vienybės ir susitelkimo Teksaso ir Jungtinių Amerikos Valstijų žmonėms.

Prezidentė domėsis Vilniaus rajono socialine situacija

2017-11-03 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, lapkričio 6 d., 13 val. lankysis Vaidotuose (Vilniaus r.), kur atidarys jau ketvirtąjį vaikų dienos centrą, įsteigtą bendradarbiaujant kampanijai „Už saugią Lietuvą“, NVO, verslui ir bendruomenei. Vilniaus rajonas naujajam dienos centrui pasirinktas neatsitiktinai. Vien per šiuos metus į globos institucijas čia pateko 23 vaikai, iš kurių 3 – iki 3 metų. Nežiūrint savivaldybės pastangų mažinti į globos įstaigas patenkančių vaikų skaičių, rajone vis dar trūksta alternatyvų globos namams: nepakanka socialinių globėjų, pagalbos krizių ištiktoms...

Pasirašytas Šeimos stiprinimo įstatymas

2017-11-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, išklausiusi ir apsvarsčiusi įvairias nuomones bei įvertinusi, kad Seimo priimtas galutinis Šeimos stiprinimo įstatymo variantas nediskriminuoja vienišų motinų ir tėvų, vaikus auginančių nesusituokusių porų bei kitų asmenų, kurie susieti artimais giminystės ryšiais, pasirašė Šeimos stiprinimo įstatymą.

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

2017-11-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl išpuolio Niujorke

2017-11-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos šalies žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentui Donaldui Trumpui dėl nekaltų žmonių gyvybes nusinešusio teroristinio išpuolio Niujorke. Šalies vadovė pasmerkė žiaurų ir niekuo nepateisinamą smurtą bei išreiškė tvirtą Lietuvos solidarumą su Jungtinių Amerikos Valstijų ir Niujorko žmonėmis.

Informacija atnaujinta 2020.11.17 09:27