Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino Tailando Karalių nacionalinės šventės proga

2017-12-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Tailando Karalių Mahą Vajiralongkorną šalies nacionalinės šventės proga. „Mūsų šalis sieja draugystė, abipusė pagarba, augantis domėjimasis mūsų kultūromis ir nuolat tvirtėjantys žmonių saitai, visuomeninis bendradarbiavimas. Tai skatina mus stiprinti dvišalį Lietuvos ir Tailando dialogą, drauge atverti daugiau galimybių mūsų piliečiams plėtoti naudingus verslo, kultūros, turizmo, mokslo ir inovacijų projektus“, – rašoma Prezidentės sveikinime. Šalies vadovė Tailando Karaliui palinkėjo sveikatos, o visiems...

Kalėdų Senelį pasiekė Lietuvos vaikų svajonės

2017-12-04

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Lietuvos vaikais iš globos namų Suomijoje perdavė Kalėdų Seneliui laiškus,...

Prezidentė pasveikino A. Didžbalį tapus pasaulio vicečempionu

2017-12-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Aurimą Didžbalį Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusiame pasaulio sunkiosios atletikos čempionate iškovojus sidabro medalį. Pasak Prezidentės, tapęs vicečempionu A. Didžbalis iškovojo Lietuvai garbę būti tarp stipriausių pasaulio šalių. Tai, pasak šalies vadovės, mūsų valstybę garsinanti ryžto, atkaklumo, ilgo ir nuoseklaus darbo pergalė.

Lietuvos vaikų svajonės – tiesiai Kalėdų Seneliui

2017-12-04 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su globos namų vaikais išvyko į Suomiją, Laplandiją, kur susitiks su Kalėdų Seneliu ir perduos jam visos Lietuvos vaikų laiškus, piešinius ir svajones. Su Kalėdų Seneliu Prezidentė pasidalins ir savo svajone – Lietuva be globos namų. Gražiausias metų šventes įprasta sutikti jaukiuose namuose, artimųjų apsuptyje. Tačiau džiugios šventės aplanko ne visus. Šalyje dar veikia daugiau nei 90 vaikų globos įstaigų, kuriuose gyvena beveik 3000 vaikų. Didžioji dalis jų Kalėdas sutinka ne namuose, o globos institucijose. Pasak šalies vadovės, Lietuva be globos namų gali...

Prezidentė pasveikino Suomiją 100-ųjų šalies nepriklausomybės metinių proga

2017-12-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino netrukus 100-ąsias...

Šalies vadovė pasveikino Jungtinius Arabų Emyratus valstybės įkūrimo metinių proga

2017-12-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jo Prakilnybę Jungtinių Arabų Emyratų Šeichą Khalifą bin Zayedą Al Nahyaną 46-ųjų šalies susivienijimo metinių proga. Šiemet Lietuva ir Jungtiniai Arabų Emyratai mini 25-ąsias diplomatinių santykių metines. Per šiuos metus abiejų valstybių dialogas, piliečių susidomėjimas šalimis ir kultūromis, noras bendradarbiauti ir kartu megzti verslo ryšius nuosekliai augo.

Prezidentė pasveikino Rumuniją nacionalinės šventės proga

2017-12-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Rumunijos Prezidentą Klausą Iohannisą šalies nacionalinės šventės – Susivienijimo dienos – proga. Pasak šalies vadovės, Rumunija yra svarbi Lietuvos partnerė ir sąjungininkė. Panaši abiejų šalių istorinė patirtis, regionas, įsitvirtinimas žemyno ir euroatlantinėse valstybių bendrijose lemia bendras Lietuvos ir Rumunijos piliečių vertybes ir ilgalaikius valstybių tikslus – užtikrinti savo žmonių saugumą, gerovę, nepriklausomybę ir laisvę.

Informacija atnaujinta 2020.09.24 16:10