Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Pilietiški mokytojai – stipri Lietuva

2015-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tarptautinės mokytojų dienos proga lankėsi Vilniaus Šolomo...

Šalies mokytojams – Prezidentės sveikinimas

2015-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino visus Lietuvos mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga. „Šiandien švenčiame Jūsų dieną. Bet kurioje pasaulio tautoje mokytojas atlieka ypatingą misiją. Esate mūsų ateities lyderių pavyzdys. Nuo to, kokie būsite Jūs, daug priklausys, kokią Lietuvą sukursime. Tad būkite novatoriški, iniciatyvūs ir nuolat tobulėkite“, – sakoma Prezidentės sveikinime Lietuvos mokytojams.

Prezidentė sveikina Vokietiją su 25-siomis šalies suvienijimo metinėmis

2015-10-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vokietijos...

Prezidentė pasveikino neįgaliuosius sportininkus iškovojus medalius

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos sportininkus, sėkmingai pasirodžiusius Tarptautinės neįgaliųjų vežimėliuose bei amputuotųjų sporto federacijos pasaulio čempionate Sočyje. „Jūsų dėka Lietuva yra vertinama ir gerbiama neįgaliųjų sporto varžybose. Jūs demonstruojate mūsų šalies norą gyventi aktyviai, kovoti ir nugalėti. Tegul Jūsų laimėjimai įkvepia visus lietuvius ryžtingai siekti savo tikslų ir džiaugtis pergalėmis“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino šachmatininką T. Stremavičių

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Titą Stremavičių, Kroatijoje vykusiame Europos jaunimo (iki aštuoniolikos metų) šachmatų čempionate iškovojusį bronzos medalį. „Jūsų išskirtinis laimėjimas asmeninėse Europos šachmatų čempionate atverčia naują puslapį mūsų šalies sporto istorijoje. Aštrus protas, ištvermė ir garbinga kova, kuriais žavi šachmatai, telydi Jus ir asmeniniame gyvenime“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino policijos pareigūnus Angelų sargų dienos proga

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos policijos pareigūnus ir darbuotojus profesinės...

Šalies vadovė pasveikino Kiniją nacionalinės šventės proga

2015-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kinijos Prezidentą Xi Jinpingą šešiasdešimt šeštųjų Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo metinių proga. „Šiandien pasaulis susiduria su rimtais politiniais, ekonominiais ir socialiniais iššūkiais. Tikiu, kad Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimas dvišaliu ir daugiašaliu lygiu bei Europos Sąjungos ir Kinijos santykių kontekste prisidės prie atsakingo tarptautinės darbotvarkės klausimų sprendimo ir visapusiškos paramos taikai bei saugumui“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Kiprą nacionalinės šventės proga

2015-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kipro Respublikos Prezidentą Nicos Anastasiades šalies Nepriklausomybės dienos proga. Pasak šalies vadovės, Lietuvos ir Kipro dvišalius santykius nuolat stiprina artimi ir draugiški žmonių ryšiai bei abiejų valstybių abipusiu pasitikėjimu ir supratimu pagrįsta partnerystė Europos Sąjungoje. Kartu abi šalys kuria visapusiškai saugią, klestinčią ir atvirą Europą.

Informacija atnaujinta 2021.01.21 07:08