Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Sportininkų pergalės įkvepia visą Lietuvą

2016-10-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo XXXI olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire medalius...

Šalies vadovė priėmė Juodkalnijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2016-10-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Juodkalnijos ambasadorės Ljiljanos Tošković skiriamuosius...

Prezidentė pasveikino Vokietiją nacionalinės šventės proga

2016-10-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vokietijos...

Prezidentė pasveikino Kiniją nacionalinės šventės proga

2016-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kinijos Liaudies Respublikos Prezidentą Xi Jinpingą šalies nacionalinės šventės proga. Šiais metais minimos dvidešimt penktosios Lietuvos ir Kinijos diplomatinių santykių metinės. Prezidentė pabrėžė, kad abi šalys gali džiaugtis nuosekliai stiprėjančiais ryšiais, dažnėjančiais dvišaliais vizitais ir glaudesniu bendradarbiavimu prekybos ir investicijų srityse.

Prezidentė pasveikino Jungtinės Karalystės Ministrę Pirmininkę jubiliejaus proga

2016-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinės Karalystės Ministrę Pirmininkę Theresą May 60-ies metų jubiliejaus proga. „Savo jubiliejų pasitinkate stojusi prie didžios valstybės vairo ypač svarbiu šaliai metu. Jūsų ilgametė politinė karjera, atsakomybė ir išmintis Jums pelnė nuoširdų Jungtinės Karalystės žmonių, taip pat ir Jūsų kolegų palaikymą. Linkiu, kad ši parama ir suteiktas pasitikėjimas įkvėptų Jums neišsekančios energijos ir ryžto tarnaujant visiems savo šalies žmonėms“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Kiprą Nepriklausomybės metinių proga

2016-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kipro Respublikos Prezidentą Nicos Anastasiades Nepriklausomybės metinių proga. „Draugiškus dvišalius Lietuvos ir Kipro, mūsų žmonių ryšius ypač sustiprino narystė Europos Sąjungoje, į kurią stojome drauge, vienu metu. Šiandien kartu sprendžiame ypač svarbius mūsų žmonėms europinės darbotvarkės klausimus“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Informacija atnaujinta 2020.07.06 13:38