Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino San Mariną Respublikos įkūrimo dienos proga

2017-09-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pasveikino San Marino Respublikos Kapitones Regentes Mimmą Zavoli ir Vanessą D'Ambrosio Respublikos įkūrimo dienos proga. Šalies vadovė sveikinime palinkėjo, kad Lietuvą ir San Mariną siejančios vertybės, europietiška dvasia ir kultūra toliau stiprintų tarpusavio pažinimą ir draugystę, skatintų abi valstybes ir piliečius bendradarbiauti dėl žemyno ir visų jo gyventojų ateities, gerovės ir vienybės.

Baltijos šalių saugumui – JAV dėmesys

2017-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų pajėgų vadavietės (EUCOM)...

Švietimo sistemos laukia pokyčių mokslo metai

2017-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Mokslo ir žinių dienos proga pasveikino sostinės Jono...

Šalies vadovė pasveikino Slovakiją nacionalinės šventės proga

2017-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Slovakijos Respublikos Prezidentą Andrejų Kiską ir visus Slovakijos žmones Konstitucijos dienos 25-ųjų metinių proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuvą ir Slovakiją sieja labai panašus kelias stiprinant nepriklausomas valstybes, siekiant saugumo ir klestėjimo savo piliečiams, integruojantis į bendras europines ir transatlantines bendrijas. Anot Prezidentės, vienas svarbiausių šalis vienijančių laimėjimų yra sukurti stiprūs ryšiai tarp Lietuvos ir Slovakijos žmonių – partnerių ir sąjungininkių, pasiruošusių...

Prezidentė sveikina su Mokslo ir žinių diena

2017-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikina visus šalies mokinius, studentus, mokytojus ir dėstytojus Mokslo ir žinių dienos – Rugsėjo 1-osios – proga. „Šiuos naujus mokslo metus sutinkate į valstybės atkūrimo šimtmetį įžengiančioje Lietuvoje. Jūs tęsiate valstybės kūrėjų kelią – toliau savo žiniomis, laisvu ir kūrybingu mąstymu stiprinate ir auginate Tėvynę“, – sakoma Prezidentės sveikinime. Šalies vadovė pabrėžė, kad tai didelis tikslas, kuriam prireiks daug kantrybės ir išminties, tačiau tobulėjimas ir pažinimas bus prasmingiausia dovana mūsų valstybės ateičiai.

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41