Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė apdovanos išradingiausiai šventusius Vasario 16-ąją

2017-02-23

Ketvirtadienis, vasario 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, vasario 24 d., 12 val. apdovanos sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autorius.

Prezidentės inicijuota pilietinė akcija kvietė kūrybingai ir prasmingai minėti 99-ąjį Valstybės gimtadienį ir savo idėjomis dalintis su visa Lietuva. Oficialioje interneto svetainėje šalies žmonės užregistravo daugiau kaip 400 šventimo sumanymų.

Specialiame renginyje Prezidentūros Baltojoje salėje už išradingumą, pilietinio mąstymo puoselėjimą, gebėjimą sutelkti bei tautiškumo ir bendruomeniškumo jausmą šalies vadovė Lietuvos trispalvėmis apdovanos 21 pilietinę iniciatyvą.

Prie akcijos šiais metais gausiai prisijungė mokyklos ir darželiai, vietos bendruomenės, šeimos, šalies miestai ir miesteliai, įvairios organizacijos bei užsienyje gyvenantys lietuviai. Žmonės organizavo šventinius renginius, iškylas ir žygius, inicijavo įvairias akcijas, šventiškai puošė savo aplinką, ėmėsi labdaringos veiklos.

Per penkerius akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ metus iš viso paskelbta daugiau nei 2000 išradingų šventinių idėjų.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.02.23 17:02

Atgal