Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė dalyvaus Valstybės dienos minėjimo renginiuose

2017-07-04

Antradienis, liepos 4 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė liepos 5 ir 6 dienomis dalyvaus renginiuose, skirtuose Valstybės dienai paminėti.

Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse už nuopelnus Lietuvai ir už šalies vardo garsinimą pasaulyje Prezidentė įteiks valstybės apdovanojimus Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams. Apdovanojimų įteikimo ceremonija liepos 5 d. 13 val. įvyks Prezidentūros Baltojoje salėje.

Liepos 6 d. rytą Prezidentė dalyvaus iškilmingoje Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje ir pasveikins Lietuvos žmones. Atkreipiame dėmesį, kad ceremonija vyks ne vidurdienį, o 9 val. ryte, kadangi Prezidentė išvyksta į 12-os Vidurio bei Rytų Europos valstybių vadovų susitikimą, kuriame išskirtinio svečio teisėmis dalyvaus ir JAV Prezidentas Donaldas Trumpas.

Mindaugo karūnavimo dienos vakare Prezidentė duos startą visame pasaulyje esantiems Lietuvos piliečiams giedoti „Tautišką giesmę“. Šiemet šalies himnas bus giedamas nuo 100 Lietuvos piliakalnių.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.07.04 08:45

Atgal