Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė: darbštūs ir savo krašto tradicijas puoselėjantys žmonės turi būti pastebėti

2010-07-26

Pirmadienis, liepos 26 d. (Vilnius). Liepos 27 dieną, antradienį Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankysis Varėnos rajone. Šio valstybės vadovės apsilankymo tikslas - atkreipti dėmesį į verslius kaimo žmones ir smulkiuosius ūkininkus, kurie, pasitelkdami šio krašto tradicijas, kultūrą ir naujas idėjas puikiai tvarkosi.

Prezidentė lankysis sūrių gamyba garsėjančiame Dargužių kaime, tradicinėje kaimo turizmo sodyboje Marcinkonyse, kur susitiks su bitininkystės muziejaus įkūrėju, Musteikų kaimo šviesuoliu Romu Norkūnu. Šalies vadovė taip pat lankysis šilauoges bei žilvičius auginančioje bendrovėje „Jūsų sodui".

„Gera idėja ir lietuviškas darbštumas net sunkmetį paverčia naujų galimybių metu, kuria taip reikalingas darbo vietas. Neabejoju, kad kiekviename kaime yra žmonių, turinčių puikių idėjų. Jos turi būti išgirstos ir palaikomos ir vietos, ir centrinės valdžios", - teigia Prezidentė pabrėždama, kad iniciatyvūs ir darbštūs Varėnos rajono žmonės yra puikus pavyzdys, kaip galima nesiskundžiant ir nuoširdžiai dirbant keisti savo šeimos ir savo regiono gyvenimą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės apsilankymo Varėnos rajone darbotvarkė

09:00 Prezidentė atvyks į Dargužių kaimą, susitiks su augintojų, gamintojų ir valgytojų asociacijos „VivaSol" nariais, aptars aktualius asociacijai ir vietos žmonėms klausimus;

10:05 Valstybės vadovė lankysis UAB „Jūsų sodui";

11:10 Prezidentė atvyks į Marcinkonių kaimą, lankysis etnografinėje Rūtos Sakalienės kaimo turizmo sodyboje;

12:00 Prezidentė atvyks į Musteikų kaimą, apsilankys Bitininkystės muziejuje, susitiks su muziejaus įkūrėju Romu Norkūnu.

Žiniasklaidos dėmesiui: Po susitikimo su R. Norkūnu rengiama trumpa spaudos konferencija.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.07.26 10:57

Atgal