Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė davė startą „Maisto banko“ akcijai

2014-04-11

Penktadienis, balandžio 11 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą dešimtą kartą organizuojamai „Maisto banko" akcijai, kuria kviečiama pirkti būtiniausius maisto produktus ir aukoti juos vargingiausiai gyvenantiems šalies žmonėms.

„Artėjant šventoms Velykoms nepamirškime ir sunkiau gyvenančiųjų. Dalinkimės kasdiene duona ir padėkime tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Juk gerumas yra visų mūsų stiprybės šaltinis", - sako Prezidentė.

Pasak Prezidentės, aktyvus dalyvavimas „Maisto banko" akcijoje rodo, kad Lietuvos žmonės yra neabejingi kitų nelaimei. Pernai rudenį vykusios „Maisto banko" akcijos metu maisto buvo paaukota už daugiau nei milijoną litų. Iš viso per 10 akcijos gyvavimo metų Lietuvos gyventojai nepasiturintiesiems yra paaukoję beveik 9 milijonų litų vertės maisto.

„Maisto banko" akcija vyks penktadienį ir šeštadienį 70-yje Lietuvos miestų. Žmonės gali aukoti maisto produktus visose didžiosiose parduotuvėse. Paaukotas maistas perduodamas pagyvenusių žmonių ir neįgaliųjų organizacijoms, vaikų ir senelių globos namams, labdaros valgykloms, nuo priklausomybių besigydančių asmenų prieglaudoms, nakvynės namams.

Nuotraukos - R. Dačkus 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.04.11 13:44

Atgal