Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė duos startą pasaulyje išpopuliarėjusiai lietuvių sukurtai platformai

2017-09-25

Pirmadienis, rugsėjo 25 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, rugsėjo 26 d., 11 val. duos startą analogų pasaulyje neturinčios atnaujintos transporto platformos „Trafi“ veiklai Lietuvoje. Ši platforma – moderniausias miesto transporto projektas, sujungiantis viešąjį transportą, pavėžėjimo ir automobilių dalijimosi paslaugas. 

Iniciatyvą „Rinkis Lietuvą“ paskelbusi šalies vadovė ypatingą dėmesį skiria į Lietuvą jau grįžusiems ir čia grįžtantiems mūsų šalies piliečiams. Daugiau kaip pusė „Trafi“ darbuotojų yra parvykę iš užsienio.

„Trafi“ – vienas sėkmingiausių šalies startuolių. Iki šios dienos „Trafi“ veiklai tobulinti ir plėsti pritraukta per 14 mln. JAV dolerių investicijų, įmonės sukurtais produktais naudojasi daugiau kaip 4 mln. žmonių Latvijoje, Estijoje, Turkijoje, Brazilijoje, Indonezijoje ir kitose šalyse.

Naujoji „Trafi“ platforma – tai išskirtinis visas transporto paslaugas į vieną sujungiantis įrankis mobiliajame telefone. Viešojo transporto naudotojai vienu mygtuko paspaudimu gauna greičiausius ir patogiausius maršrutus kelionei autobusu, troleibusu ar oranžiniu dviračiu. Norintieji keliauti greičiau naudodamiesi platforma galės pasirinkti pavėžėjimo ar taksi paslaugas. Mėgstantys patys vairuoti vartotojai čia pat galės naudotis automobilių dalijimosi paslaugomis „City Bee“ ar „Spark“.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.09.25 15:56

Atgal