Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė: Fotoalbumas „Neregėta Lietuva" - puiki šalies vizitinė kortelė

2010-04-19

Pirmadienis, balandžio 19 d. (Vilnius). „Kiekvienas, atsivertęs Jūsų nuotraukų albumą, pavadintą „Neregėta Lietuva", pats galės įsitikinti, kokioje gražioje ir net patiems lietuviams kitomis spalvomis atsiskleidusioje šalyje gyvename. Manau, daugeliui ji tokia ir pasirodys - neregėta", - sakė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, priimdama lietuvių fotografą, keliautoją, dokumentinių filmų autorių Marių Jovaišą, išgarsėjusį savo fotoalbumu „Neregėta Lietuva".

Fotomenininkas šalies vadovei įteikė vienuolika kalbų išleistus albumus „Neregėta Lietuva". Leidinys išverstas į anglų, vokiečių, rusų, lenkų, ispanų, italų, švedų, japonų, kinų ir prancūzų kalbas. Tai vienintelis albumas apie Lietuvą, išverstas į tiek daug kalbų.

Prezidentė D. Grybauskaitė padėkojo M. Jovaišai už šią itin vertingą bei Lietuvos valstybės įvaizdį stiprinančią iniciatyvą.

„Neregėta Lietuva" - didžiausias aeronuotraukų leidinys, skirtas Lietuvos kraštovaizdžiui įamžinti. Knygą sudaro daugiau kaip 250 itin aukštos kokybės didelio formato nuotraukų su vietų ir objektų aprašymais, autoriaus komentarais ir pasakojimu apie projekto įgyvendinimo detales. Patys gražiausi vaizdai buvo atrinkti iš beveik 20 tūkstančių kadrų. Tai analogų neturintis Lietuvos nuotraukų iš paukščio skrydžio albumas.

Fotoalbumą „Nerėgėta Lietuva" Prezidentė D. Grybauskaitė ketina dovanoti į Lietuvą atvykstantiems garbingiems užsienio svečiams ir viešėdama užsienio valstybėse.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.04.19 13:36

Atgal