Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Azerbaidžane

2014-07-18

Penktadienis, liepos 18 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Azerbaidžane Valdui Lastauskui.

Susitikime Prezidentė su ambasadoriumi aptarė dvišalį ekonominį Lietuvos ir Azerbaidžano bendradarbiavimą, glaudesnių Azerbaidžano santykių su Europos Sąjunga plėtojimo galimybes.

Pasak Prezidentės, Azerbaidžanas yra svarbus Europos Sąjungos partneris vystant ekonominius ryšius ir energetikos srityje.

Valstybės vadovė taip pat pabrėžė, kad mūsų šalis yra pasirengusi padėti Azerbaidžanui plėtoti glaudesnius santykius su Europos Sąjunga ir pažymėjo, kad Lietuva remia derybas dėl bevizio režimo su šia šalimi.

Teisininko išsilavinimą turintis Valdas Lastauskas laikinai ėjo Energetikos ministerijos kanclerio pareigas, buvo Užsienio reikalų ministerijos kancleris. Diplomatas taip pat yra dirbęs konsulu Lietuvos ambasadoje Lenkijoje, generalinio konsulato Kaliningrade ministru patarėju ir Lietuvos ambasados Lenkijoje ministru patarėju.

Nuotraukos - P. Peleckis 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.07.18 10:53

Atgal