Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Izraelyje

2014-07-23

Trečiadienis, liepos 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Izraelyje Edminui Bagdonui.

Susitikimo metu Prezidentė pabrėžė svarbą ieškoti naujų Lietuvos ir Izraelio bendradarbiavimo krypčių ir išlaikyti jau turimus intensyvius ryšius su litvakų bendruomene.

Pasak šalies vadovės, pastaruoju metu jaučiamas kur kas didesnis susidomėjimas eksporto plėtra į Izraelį. Aptardama galimybes Lietuvos verslui, Prezidentė pažymėjo investicijų pritraukimo bei turizmo iš Izraelio į Lietuvą skatinimą. „Stiprinant ekonominį bendradarbiavimą taip pat būtina skatinti abipuses investicijas ir bendradarbiavimą mokslinių tyrimų, inovacijų ir aukštųjų technologijų srityse", - susitikime su ambasadoriumi kalbėjo Prezidentė.

E. Bagdonas yra ėjęs Prezidento patarėjo pareigas, buvo Lietuvos ambasadorius Italijoje ir Baltarusijoje. Diplomato karjerą pradėjęs 1994 m., E. Bagdonas turėjo įvairius postus Užsienio reikalų ministerijoje. Nuo 2012-ųjų diplomatas ėjo Rytų kaimynystės politikos departamento direktoriaus pareigas.

Nuotr. - R. Dačkus 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.07.23 11:48

Atgal