Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė kviečia vaikus papuošti medaus dovaną

2015-06-17

Trečiadienis, birželio 17 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Prezidento rūmuose surengtose kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose vaikai kūrė piešinius, skirtus medaus dovanai papuošti.

Kartu su „Knygų šalies“ dailininkais bites ir medų mokėsi piešti 30 vaikų iš Vilniaus vaikų socialinės globos namų „Gilė“, Antakalnio vaikų socialinės globos namų, „Žolyno“ ir „Minties“ vaikų socialinės globos namų bei sutrikusio vystymosi kūdikių namų.

„Spalvingi ir nuotaikingi vaikų piešiniai labai pagyvina Lietuvos svečiams skirtą medaus dovaną, todėl kviečiu visus, mėgstančius piešti, prisijungti prie bičiulių rato“, – sakė Prezidentė.

Prezidentūroje kūrybines dirbtuves vedė dailininkės Sigutė Chlebinskaitė, Indrė Selenytė ir Gedimina Statulevičienė.

Jau trečią kartą rengiama akcija „Papuošk medaus dovaną“ vyksta iki birželio 28 dienos. Joje dalyvauti gali visi vaikai iki 12 metų amžiaus. Piešinius apie bites ir medų kviečiame siųsti adresu medus@prezidentas.lt arba Daukanto a. 3, Vilnius. Laimėtojų darbai papuoš Prezidentės auginamų bičių medaus stiklainėlius. Taip pat kūrybiškiausių darbų autoriai bus pakviesti į susitikimą Prezidentūroje ir gaus dovanų medaus.

Daugiau informacijos apie konkursą www.prezidentas.lt/medus.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.06.17 15:52

Atgal