Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė lankysis 760 metų jubiliejų mininčioje Klaipėdoje

2012-07-31

Antradienis, liepos 31 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, rugpjūčio 1 d., lankysis Klaipėdoje. Šalies vadovė dalyvaus ir sveikins klaipėdiečius iškilmingame Klaipėdos miesto 760 metų jubiliejaus minėjime, aplankys miesto pilies bei jūrų muziejus ir prie „Albatroso" paminklo Smiltynėje dalyvaus jūrininkų pagerbimo ceremonijoje.

„Garbingą jubiliejų švenčianti Klaipėda yra Lietuvos jūrų vartai. Džiaugiuosi, kad senas jūrines tradicijas puoselėjantis miestas yra ne tik svarbus Baltijos regioninis prekybos, transporto ir tranzito centras, bet ir įgyvendina strateginius Lietuvos siekius stiprinti energetinį savarankiškumą", - sako Prezidentė.

Šalies vadovė Klaipėdoje domėsis suskystintų dujų terminalo statybų eiga. Taip pat su miesto meru aptars miesto ekonominę raidą ir investicinius projektus, Klaipėdos pilies rekonstrucijos galimybes.

11.00 val. Prezidentė dalyvaus iškilmingame Klaipėdos miesto 760-ojo gimtadienio minėjime Klaipėdos koncertų salėje (Šiaulių g. 36, Klaipėda), apžiūrės Pilies muziejaus ekspoziciją (Pilies g. 4, Klaipėda)

13.00 val. Susitikimas su žiniasklaidos atstovais (Pilies muziejus, Pilies g. 4, Klaipėda)

14.00 val. Jūrininkų pagerbimo ceremonija prie „Albatroso" paminklo Smiltynėje

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2012.07.31 14:01

Atgal