Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė: Lietuvai trūksta pirmosios Vyriausybės susitelkimo

2010-04-26

Pirmadienis, balandžio 26 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė pirmosios atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vyriausybės klubo narius Albertą Sinevičių, Leoną Ašmontą, Algimantą Nasvytį, Vytą Navicką ir Juozą Oleką. Savo iniciatyva apsilankę Prezidentūroje klubo nariai įteikė Prezidentei Daliai Grybauskaitei atminimo medalį.

Dėkodama už apdovanojimą, valstybės vadovė sakė, jog pirmosios atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vyriausybės indėlis, kuriant valstybės vykdomosios valdžios struktūras, įgyvendinant pirmąsias reformas, priimant tuomet nepopuliarius ekonominius sprendimus bei užmezgant diplomatinius santykius su užsienio valstybėmis yra neįkainojamas.

Pasak šalies vadovės, nepaisant sudėtingos tuometinės ekonominės ir politinės situacijos, pirmosios Vyriausybės nariai savo darbu ir sprendimais padėjo atkurti Lietuvos valstybės pamatus.

„Jūsų gebėjimas sutelkti skirtingas pažiūras, išgirsti vienas kitą, siekti bendro tikslo, atsakomybė už valstybę - yra puikus pavyzdys ir šių dienų politikams. Šiandien Lietuvai, kaip ir prieš dvidešimt metų, reikalinga santarvė", - sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.04.26 14:01

Atgal