Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė Londone palaikys Lietuvos olimpiečius

2012-07-26

Penktadieni, liepos 27 d. (Londonas). Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Londone palaikys Lietuvos olimpiečius. Šalies vadovė dalyvaus 2012 metų vasaros olimpinių žaidynių  atidarymo ceremonijoje, stebės plaukiko Giedriaus Titenio pasirodymą kvalifikacinėse 100 metrų plaukimo varžybose bei drauge su Lietuvos krepšinio gerbėjais žiūrės Lietuvos ir Argentinos vyrų rinktinių dvikovą olimpiniame krepšinio turnyre.

„Olimpiada - kiekvieno sportininko tikslas. Įgyvendindami savo svajones ir dalyvaudami olimpinėse žaidynėse mūsų atletai kartu įgyvendina ir visos Lietuvos svajonę. Sunkus darbas, atkaklumas ir, svarbiausia, pergalių siekis dviem savaitėm suvienija visą šalį ir uždega viso pasaulio lietuvius gyventi olimpiniu ritmu. Tai - įkvepianti akimirka, kurios laukiame ketverius metus", - sakė Prezidentė.

Valstybės vadovė vizito Londone metu taip pat lankysis olimpiniame kaimelyje ir susitiks su mūsų šalies olimpinės delegacijos atstovais, kuriems perduos iš Lietuvos atvežtą simbolinę olimpinę liepsną bei dalyvaus Karalienės Elžbietos II rengiamame priėmime Bekingemo rūmuose.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2012.07.26 13:25

Atgal