Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Australiją nacionalinės dienos proga

2017-01-26

Ketvirtadienis, sausio 26 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Australijos Generalinį Gubernatorių Peterį Cosgrove šalies nacionalinės šventės proga.

Prezidentės teigimu, Lietuva ir Australija yra tų pačių demokratijos vertybių vienijamų valstybių bendruomenės narės. Šalies vadovė pabrėžė, kad būtent šiomis vertybėmis yra grindžiamas dialogas, sprendžiant aktualius globalios darbotvarkės iššūkius daugiašaliais formatais ir bendradarbiaujant su Europos Sąjunga.

Sėkmingai Lietuvos ir Australijos draugystei, pasak Prezidentės, tvirtą pamatą padėjo ir gausi lietuvių kilmės Australijos piliečių bendruomenė. Savo sveikinimo laiške Prezidentė pareiškė, kad tikisi, jog politinis abiejų šalių dialogas nuolat stiprės ir artimiausiais metais Lietuvos ir Australijos visuomeniniams, kultūriniams, mokslo bei verslo ryšiams suteiks naujų paskatų, kurios atvers galimybių geriau pažinti abi šalis, žmones ir kultūras.

Australijos dienos proga visiems Australijos žmonėms Prezidentė palinkėjo džiugios šventės, klestėjimo, sėkmės ir laimės.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.01.25 16:27

Atgal