Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino B. Obamą Nepriklausomybės dienos proga

2014-07-04

Penktadienis, liepos 4 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentą Baracką Obamą Nepriklausomybės dienos proga.

„Dabartiniai politiniai ir ekonominiai iššūkiai, kylantys mūsų šalims ir visai tarptautinei bendruomenei, sutelkia ir įpareigoja vieningai ieškoti sprendimų. Šiandien ypač svarbu išlikti ištikimiems mus vienijantiems demokratiniams principams ir bendroms vertybėms, užtikrinti, kad žmonių teisės ir laisvė rinktis būtų nepažeistos", - sakoma šalies vadovės sveikinimo laiške.

Prezidentė išreiškė įsitikinimą, kad Lietuva ir Jungtinės Amerikos Valstijos, kartu veikdamos NATO, JT Saugumo Taryboje ir kituose daugiašaliuose formatuose, užtikrins abiejų valstybių ir partnerių piliečių saugumą. Lietuvos vadovė taip pat pabrėžė, kad galime pagrįstai didžiuotis tvirta, abipusiu draugiškumu ir bendromis vertybėmis paremta Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų partneryste.

Prezidentui B. Obamai ir Jungtinių Amerikos Valstijų žmonėms šalies vadovė palinkėjo džiaugsmingos šventės, gerovės ir klestėjimo.

Nuotrauka - Dž. G. Barysaitė

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.07.04 10:04

Atgal