Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Belgijos Karalių Philippe’ą nacionalinės šventės proga

2014-07-21

Pirmadienis, liepos 21 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Belgų Karalių Philippe‘ą nacionalinės šventės proga.

„Su malonumu prisimenu mūsų susitikimą praėjusių metų rugsėjo mėnesį Karališkuosiuose Briuselio rūmuose. Džiaugiausi, kad turėjome progą aptarti dvišalius Lietuvos ir Belgijos ryšius, mūsų šalių kultūrinį bendradarbiavimą bei mūsų valstybėms svarbius Europos ateities klausimus, kuriuos kartu su Belgijos palaikymu sėkmingai sprendėme Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai", – sakoma Prezidentės sveikinime.

Pasak šalies vadovės, nuoseklus Belgijos palaikymas ir indėlis stiprinant Baltijos šalių ir viso regiono saugumą yra ypač vertinamas Lietuvos žmonių.

„Neabejoju, kad dabartinis puikiu tarpusavio supratimu grįstas Lietuvos ir Belgijos dialogas sudaro tvirtą pamatą dar artimesniam bendradarbiavimui ir bendrų projektų plėtojimui", - pabrėžė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, veikdamos kartu valstybės gali įveikti kylančius politinius ir ekonominius iššūkius ir daug nuveikti ne tik šalių, bet ir visos vieningos, saugios ir ekonomiškai klestinčios Europos labui.

Valstybės vadovė Belgijos žmonėms palinkėjo laimės ir sveikatos, o visai šaliai – gerovės ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.05.04 11:13

Atgal