Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Braziliją Nepriklausomybės dienos proga

2014-09-07

Sekmadienis, rugsėjo 7 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Brazilijos Prezidentę Dilmą Rousseff šalies Nepriklausomybės dienos proga.

Sveikinimo laiške Prezidentė teigia, kad augant Brazilijos vaidmeniui regione ir visame pasaulyje, šalis bus demokratijos ir taikos ramstis bei atsakingai prisidės prie visos Lotynų Amerikos gerovės ir klestėjimo užtikrinimo.

Prezidentė pabrėžė, jog Brazilijoje organizuotas jubiliejinis dvidešimtasis pasaulio futbolo čempionatas buvo puiki proga sportininkams ir sporto gerbėjams apsilankyti Brazilijoje, pažinti jos žmones ir kultūrą. Renginys atnešė daug džiugių akimirkų milijonams žmonių ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje. Prezidentė palinkėjo šaliai sėkmės ruošiantis kitai svarbiai sporto šventei - trisdešimt pirmosioms vasaros olimpinėms žaidynėms.

Prezidentė palinkėjo, kad Lietuvos ir Brazilijos dvišaliai santykiai nuosekliai stiprėtų visose srityse ir dar labiau suartintų šalių žmones.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.09.07 09:03

Atgal