Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Čekiją nacionalinės šventės proga

2017-10-28

Šeštadienis, spalio 28 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Čekijos Respublikos Prezidentą Milošą Zemaną šalies Nepriklausomybės dienos proga.

Pasak šalies vadovės, Čekija yra svarbi Lietuvos partnerė regione ir žemyne. Sutampantis abiejų valstybių požiūris į bendrus iššūkius, aktualius europinės darbotvarkės ir gynybos klausimus lemia artimą bendradarbiavimą Europos Sąjungoje ir NATO.

Prezidentė teigia neabejojanti, kad abi šalys ir toliau sėkmingai dirbs, kartu gindamos piliečių interesus, stiprindamos visų europiečių laisvę, gerovę ir saugumą. Anot šalies vadovės, ypač vertinamas Čekijos sprendimas kitais metais savo šalies kariais papildyti NATO priešakines pajėgas Lietuvoje.

Sveikinime Prezidentė palinkėjo, kad augantis pasitikėjimas ir abipusis susidomėjimas šalimis atvertų piliečiams daugiau galimybių bendradarbiauti, per drauge įgyvendinamus švietimo, mokslo, kultūros, turizmo ir verslo projektus dar geriau pažinti vieniems kitus.

Lietuvos vadovė Čekijai ir visiems šalies žmonėms palinkėjo daug sėkmės, klestėjimo ir vienybės.

 

 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.10.27 12:04

Atgal