Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Čilę Nepriklausomybės metinių proga

2017-09-18

Pirmadienis, rugsėjo 18 d. (Niujorkas). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Čilės Respublikos Prezidentę Michelle Bachelet šalies Nepriklausomybės dienos proga ir visiems Čilės piliečiams palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

Šalies vadovės teigimu, bendros vertybės ir požiūris į aktualius pasaulio darbotvarkės klausimus lemia pastaruosius kelerius metus stiprėjantį dvišalį dialogą bei sėkmingą Lietuvos ir Čilės bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose. Pasak Prezidentės, ypač svarbios yra abiejų šalių bendros pastangos skatinti moterų įsitraukimą į politinius, socialinius ir ekonominius procesus, siekiant joms užtikrinti lygias galimybes.

„Linkiu, kad, bendradarbiaudami dvišaliu ir santykių su Europos Sąjunga lygiu, suteiktume savo piliečiams daugiau galimybių pažinti mūsų kraštus, kultūras ir žmones, stiprinti draugystę, kartu plėtojant verslo, inovacijų, mokslo, švietimo, nevyriausybinių organizacijų, kultūros ir turizmo projektus“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.09.18 11:40

Atgal