Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino D. Cameroną

2015-05-08

Penktadienis, gegužės 8 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jungtinės Karalystės Ministrą Pirmininką Davidą Cameroną su pergale rinkimuose.

„Sveikinu Jus pasiekus reikšmingą pergalę rinkimuose į Jungtinės Karalystės Bendruomenių rūmus. Džiaugiuosi, kad ir toliau dirbsite savo šalies ir visos Europos žmonių labui eidamas Jungtinės Karalystės Ministro Pirmininko pareigas. Nuoširdžiai sveikinu Jus ir linkiu visokeriopos išminties ir sėkmės šiame labai svarbiame ir atsakingame darbe", – rašoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė pabrėžė, jog Jungtinė Karalystė ir Lietuva toliau plėtos dinamiškus abipusiškai naudingus dvišalius santykius, o bendros iniciatyvos saugumo, ekonomikos, mokslo srityse sustiprins abi valstybes.

Savo sveikinimo laiške Prezidentė taip pat pažymėjo, kad vadovaudamiesi solidarumo ir vienybės dvasia bei ryžtingai veikdami kartu ES ir NATO Jungtinė Karalystė ir Lietuva apgins savo ir šalių partnerių interesus ir bendras vertybes.

Jungtinės Karalystės Ministrui Pirmininkui Prezidentė palinkėjo tęsti svarbius darbus puoselėjant šalies vienybę bei užtikrinant visiems savo žmonėms dar didesnę gerovę, saugumą ir klestėjimą.

Rinkimai į Jungtinės Karalystės Bendruomenių rūmus vyko ketvirtadienį, gegužės 7 dieną.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.05.08 16:33

Atgal