Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Danijos Karalienę septyniasdešimtmečio Jubiliejaus proga

2010-04-16

Penktadienis, balandžio 16 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jos Didenybę Danijos Karalienę Margretę II (Margrethe II) septyniasdešimtmečio Jubiliejaus proga ir palinkėjo sveikatos, stiprybės ir neišsenkamos energijos.

„Mes visada jautėme ypatingą Danijos ir Jūsų Didenybės dėmesį bei paramą Lietuvai siekiant užsibrėžtų tikslų. Praėjusiais metais Vilniuje minėjome Lietuvos vardo tūkstantmečio Jubiliejų, o prieš mėnesį - mūsų šalies Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmetį. Šiuos dvidešimt metų Danija buvo ir išlieka artima Lietuvos draugė ir sąjungininkė, daug prisidėjusi prie atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės įtvirtinimo, padėjusi mūsų šaliai, įstojus į Europos Sąjungą, sukurti tvirtus valstybės ir visuomenės raidos pamatus", - rašoma valstybės vadovės sveikinimo laiške.

Prezidentė išreiškė įsitikinimą, kad ir toliau glaudus tarpusavio supratimu grįstas Lietuvos ir Danijos bendradarbiavimas sėkmingai plėtosis, o verslo atstovų ryšiai taps dar intensyvesni.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.04.16 08:00

Atgal