Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino išrinktąjį Rumunijos Prezidentą

2014-11-17

Pirmadienis, lapkričio 17 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Rumunijos Prezidentą Klausą Iohannisą.

 „Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės ir ryžto einant šias labai svarbias ir atsakingas pareigas. Tikiu, kad Rumunijos piliečių išreikštas pasitikėjimas įkvėps Jus svarbiems darbams šalies ir visų jos žmonių labui, imantis Rumunijai, regionui ir visai Europai reikšmingų iniciatyvų", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

 Šalies vadovė pabrėžė, jog tikisi, kad Lietuvos ir Rumunijos ryšiai nuolatos stiprės, o bendradarbiavimas abiem šalims svarbiose srityse taps dar intensyvesnis.

 Sveikinimo laiške Prezidentė taip pat pažymėjo laukianti galimybės bendradarbiauti su naujuoju Rumunijos Prezidentu ES Vadovų Taryboje. Pasak šalies vadovės, bendromis vertybėmis grįsta partnerystė ES ir NATO leis ir toliau atstovauti bendriems interesams, siekiant užtikrinti didesnę gerovę ir saugumą abiejų šalių piliečiams ir visiems europiečiams.

 Klausas Iohannisas išrinktas naujuoju Rumunijos Prezidentu antrajame rinkimų ture, kuris įvyko sekmadienį, lapkričio 16 dieną.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.11.17 00:00

Atgal