Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Japonijos Imperatorių nacionalinės šventės proga

2015-12-22

Trečiadienis, gruodžio 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Japonijos Imperatorių Akihito gimtadienio ir šalies nacionalinės šventės proga.

Pasak Prezidentės, bendros Lietuvos ir Japonijos vertybės bei požiūris į svarbiausius tarptautinės darbotvarkės klausimus lemia, kad šiandien šalys yra  artimos partnerės ir sąjungininkės tarptautinėje arenoje.

„Džiaugiamės atvirais ir nuolat stiprėjančiais Lietuvos ir Japonijos santykiais, kurie remiasi draugiškais mūsų žmonių ryšiais. Lietuvos žmonių domėjimasis turtinga Jūsų šalies kultūra, noras geriau pažinti jos tradicijas ir kalbą nuosekliai auga, taip pat kasmet daugėja ir svečių iš Japonijos, aplankančių Lietuvą“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentės teigimu, abiejų šalių žmonėms sėkmingai įgyvendinant bendrus projektus ir idėjas mokslo ir inovacijų, transporto, prekybos srityse, vykdant švietimo ir kultūrinius mainus, abipusis susidomėjimas Lietuva ir Japonija neblės.

Imperatoriui ir visiems Japonijos žmonėms Prezidentė palinkėjo taikos, visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.12.22 16:36

Atgal