Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Japonijos Imperatorių nacionalinės šventės proga

2017-12-23

Šeštadienis, gruodžio 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Japonijos Imperatorių Akihito gimimo dienos ir šalies Nacionalinės šventės progomis.

Anot šalies vadovės, Japonija yra labai svarbi, bendrų demokratinių vertybių siejama Lietuvos partnerė. Tai, Prezidentės teigimu, lemia sėkmingą mūsų valstybių bendradarbiavimą ne tik dvišaliu lygiu, bet ir tarptautinėse organizacijose ar santykių su Europos Sąjunga ir NATO kontekste – ypač ieškant būdų, kaip spręsti bendrus saugumo iššūkius, ar ryžtingai stiprinant prekybos ryšius.

Sveikinime Prezidentė palinkėjo, kad lietuviai ir japonai turėtų dar daugiau galimybių pažinti abiejų tautų kultūras, tradicijas ir kalbą, kad galėtų kartu drąsiai įgyvendinti abi šalis stiprinsiančius ir ateitį kursiančius mokslo, inovacijų ir technologijų projektus.

Lietuvos vadovė Japonijos Imperatoriui palinkėjo sveikatos ir laimės, o Japonijai ir jos žmonėms visokeriopos gerovės, sėkmės ir taikos.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.12.21 12:52

Atgal