Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Jordaniją nacionalinės šventės proga

2015-05-25

Pirmadienis, gegužės 25 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną šalies nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga.

„Džiaugiuosi pastaraisiais metais ypač sustiprėjusiais Lietuvos ir Jordanijos dvišaliais politiniais ryšiais ir sėkmingu abiejų valstybių bendradarbiavimu Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje. Ypač vertiname reikšmingą Jordanijos vaidmenį ginant bendras vertybes ir siekiant taikos bei saugumo regione ir pasaulyje“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentės teigimu, Lietuva ir Jordanija sukūrė tvirtą pamatą abiejų šalių santykių stiprinimui, todėl svarbu ir toliau plėtoti reguliarų dialogą, plečiant bendradarbiavimą ne tik dvišaliu lygiu, bet ir tarptautinėse organizacijose.

Nepriklausomybės dienos proga Jordanijos Karaliui Lietuvos vadovė palinkėjo daug sveikatos ir stiprybės, o Jordanijai ir visiems jos žmonėms – taikos ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.05.25 12:00

Atgal