Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Jungtinius Arabų Emyratus nacionalinės šventės proga

2015-12-02

Trečiadienis, gruodžio 2 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinių Arabų Emyratų Prezidentą Šeichą Khalifą bin Zayedą Al Nahyaną šalies susivienijimo metinių proga.

Sveikinimo laiške Prezidentė pabrėžė, kad šiandienos globalių iššūkių akivaizdoje itin reikšmingas sėkmingai kartu plėtojamas Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų politinis dialogas svarbiausiais tarptautinės darbotvarkės klausimais. Taip pat, bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose ir glaudūs ryšiai su Europos Sąjunga.

Prezidentės teigimu, bendromis pastangomis kuriamas tvirtas pagrindas aktyvesnei Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų ekonominių ir kultūrinių ryšių plėtrai. Pasak šalies vadovės, toliau stiprindami šį dialogą ir ieškodami naujų abipusiškai naudingo bendradarbiavimo galimybių, kartu kursime sėkmingą savo piliečių partnerystę.

Lietuvos vadovė Jungtinių Arabų Emyratų Prezidentui palinkėjo sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės, o visiems šalies žmonėms – taikos ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.12.02 08:00

Atgal