Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Karalienę Elžbietą II oficialios gimimo dienos proga

2015-06-13

Šeštadienis, birželio 13 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Karalienę Elžbietą II oficialios gimimo dienos proga.

Šalies vadovės teigimu, glaudžiai dirbdamos kartu Lietuva ir Jungtinė Karalystė sukūrė tvirtus abipusiu pasitikėjimu ir parama grįstus santykius, tampa vis artimesnės partnerės ir sąjungininkės sprendžiant bendrus politinius, ekonominius ir saugumo iššūkius Europos Sąjungoje ir NATO.

„Tikiu, kad artimiausiais metais išliksime vieningi ir toliau sėkmingai bendradarbiausime, siekdami užtikrinti abiejų valstybių ir visos Europos piliečių gerovę ir saugumą“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Šalies vadovė palinkėjo, kad visavertis ir įvairus abiejų šalių žmonių bendradarbiavimas bei naujų iniciatyvų meno, švietimo ir inovacijų srityse plėtojimas skatintų dar geresnį tarpusavio pažinimą ir supratimą.

Karalienei Elžbietai II ir visai Karališkajai Šeimai Prezidentė palinkėjo pačios geriausios sveikatos ir daug laimės, o Jungtinės Karalystės žmonėms ir britams visame pasaulyje gerovės, klestėjimo ir džiugios šventės.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.06.12 17:40

Atgal