Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Latviją Nepriklausomybės dienos proga

2014-11-18

Antradienis, lapkričio 18 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Latvijos Respublikos Prezidentą Andrį Bėrzinį nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga.

 „Minint šią džiugią laisvės ir nepriklausomybės dieną šventinės vėliavos suplevėsuos ne tik Latvijoje, bet ir Lietuvoje. Tai dar kartą patvirtins brolišką baltiškų tautų ryšį ir pasiryžimą kartu stiprinti demokratinius mūsų šalių valstybingumo pamatus, užtikrinti mūsų žmonių gerovę ir saugumą", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

 Pasak šalies vadovės, bendros istorinės atminties puoselėjimu, gera kaimynyste ir abipuse pagarba grįsti dvišaliai Lietuvos ir Latvijos santykiai padeda siekti šalis vienijančių tikslų įgyvendinimo ekonomikos, energetikos ir saugumo srityse.

 „Tvirtai tikiu, kad mūsų šalių bendradarbiavimas tiek Baltijos jūros regione, tiek ir Europos Sąjungoje bei Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje svariai prisidės prie mūsų valstybių stiprinimo ir bendro mūsų regionui tenkančių iššūkių sprendimo", - rašoma Lietuvos vadovės sveikinimo laiške.

 Latvijos Prezidentui Andriui Bėrziniui ir visiems šalies žmonėms šalies vadovė palinkėjo gražios šventės. 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.11.18 00:00

Atgal