Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Lietuvos kariuomenę

2015-11-23

Pirmadienis, lapkričio 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus Katedros aikštėje dalyvavo Lietuvos kariuomenės dienos minėjime ir stebėjo iškilmingą karių rikiuotę, skirtą 97-osioms Lietuvos kariuomenės atkūrimo metinėms.

„Lietuvos kariuomenės stiprybė visada buvo jos narių pasiaukojimas ir ryžtas. Tai ne kartą padėjo įveikti kur kas didesnį priešininką. Šiandien mes patys prisiimame atsakomybę už savo šalies saugumą. Mūsų partneriams tai yra signalas, kad esame pajėgūs veikti, o mūsų priešininkams – įspėjimas, jog esame vieningi ir stiprūs“, – sakė šalies vadovė.

Pasak Prezidentės, Lietuva stiprėja ryžtingai modernizuodama savo kariuomenę – toliau stiprinamos nacionalinės greitojo reagavimo pajėgos, įkurtas NATO pajėgų integravimo centras, turime gausų būrį motyvuotų, savanoriškai į kariuomenę atėjusių šauktinių. Šalies vadovė pabrėžė, jog esame ne vieni – jaučiame tvirtą sąjungininkų paramą, tobuliname mūsų veikimą kartu ir užtikrintai lygiuojamės į aukščiausius standartus atitinkančias moderniausias kariuomenes.

Prezidentė pasveikino karius Lietuvos kariuomenės dienos proga, padėkojo už drąsą ir susitelkimą bei palinkėjo tobulinti savo įgūdžius ir būti vertiems Lietuvos žmonių pasitikėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.11.23 13:13

Atgal