Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Lietuvos tautines bendrijas

2014-05-21

Trečiadienis, gegužės 21 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmą kartą minint Lietuvos tautinių bendrijų dieną pasveikino šalies tautinių bendrijų narius.

„Sveikinu Jus pirmą kartą minimos Lietuvos tautinių bendrijų dienos proga! Lietuva nuo seno buvo atvira daugiatautė valstybė, turtinga papročių, tradicijų ir kalbų. Ją visada puošė ir stiprino čia šaknis įleidę įvairių tautų mokslininkai ir menininkai, amatininkai ir gydytojai, prekybininkai ir kariai. Kiekvienas žmogus, pasirinkęs gyventi Lietuvoje ir pamilęs šią šalį, turi galimybę čia laisvai kurti, dirbti ir prisidėti prie valstybės gerovės", - rašoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė pakvietė tautinių bendrijų atstovus vieningai dirbti Lietuvai. „Taip, kaip visos Lietuvos tautos susikibo rankomis Baltijos kelyje ir surėmė pečius per Sausio 13-ąją, taip ir šiandien kviečiu Jus dirbti išvien, kad gyvuotų daugiatautė, europietiška ir vieninga Lietuva - šalis, kurioje gerbiamas kiekvienas žmogus, kur įsitvirtinusi demokratija ir sąžiningai bei išmaniai kuriama ekonominė gerovė", - pabrėžė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, visų Lietuvoje gyvenančių tautų tikslas yra vienas - saugi, stabili ir klestinti valstybė. Kad jam pasiekti, Prezidentės teigimu, turime veikti ir dirbti kartu. Valstybės vadovė palinkėjo tautinėms bendrijoms sėkmės, saugumo ir supratimo visų bendruose namuose - Lietuvoje.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.05.21 09:01

Atgal