Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Moldovą Nepriklausomybės dienos proga

2016-08-27

Šeštadienis, rugpjūčio 27 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Moldovos Respublikos Prezidentą Nicolae Timofti šalies Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo susiklausymo, visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

Šalies vadovės teigimu, minint reikšmingą valstybės Nepriklausomybės dvidešimt penkerių metų sukaktį, Lietuva išlieka tvirta europinio Moldovos pasirinkimo rėmėja ir partnere. Prezidentė pabrėžė, kad mūsų šalis yra pasirengusi ir toliau teikti visokeriopą paramą tęsiant šiuo metu sėkmingai kartu vykdomą ekspertų ir visuomeninio bendradarbiavimo veiklą, stiprinant pilietinę visuomenę ir demokratines institucijas.

Lietuvos žmonių palaikymą ir draugystę kartu su Moldovos piliečiais šiais metais simboliškai patvirtina ir Lietuvos karių dalyvavimas Moldovos nepriklausomybės ir laisvės šventėje.

Šalies vadovė Moldovai bei visiems jos gyventojams palinkėjo neprarasti ryžto ir susitelkimo įveikiant iššūkius ir žengiant svarbiu reformų, laisvės ir demokratijos keliu.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2016.08.25 10:41

Atgal