Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Moldovos Prezidentą Nicolae Timofti nacionalinės šventės proga

2013-08-27

Antradienis, rugpjūčio 27 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Moldovos Prezidentą Nicolae Timofti nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga.

„Moldovos ryžtas ir drąsa žengiant europinės integracijos keliu yra pavyzdys visoms regiono šalims. Nuoširdžiai sveikinu Jūsų šalies pasiekimus vykdant europines reformas ir sėkmingai jas įgyvendinant" - sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pabrėžė, jog Lietuva visada rėmė šias Moldovos pastangas ir toliau prisidės prie to, kad Moldova įsitvirtintų kaip neatskiriama bendros Europos ekonominės, politinės ir vertybinės erdvės dalis.

„Tikiuosi, kad lapkritį įvyksiančiame Vilniaus viršūnių susitikime Moldova ir Europos Sąjunga įtvirtins bendrus pasiekimus ir nubrėš tolesnes glaudesnio bendradarbiavimo gaires", - teigia valstybės vadovė.

Prezidentė palinkėjo taikos ir klestėjimo Moldovai, o šalies vadovui - didelio ryžto ir susitelkimo dirbant šalies gerovės ir saugumo labui.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2013.08.27 08:35

Atgal