Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino naująjį NATO Generalinį Sekretorių

2014-10-01

Trečiadienis, spalio 1 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino pareigas pradėjusį eiti naująjį Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (NATO) Generalinį Sekretorių Jensą Stoltenbergą.

"Šiuo metu saugumo klausimai yra aktualūs kaip niekada anksčiau. Tai suvokdami Lietuvos žmonės laiko Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją pagrindiniu garantu, kuris užtikrina ir ateityje užtikrins mūsų šalies bei viso regiono saugumą„ - rašoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė taip pat pabrėžė, jog Velse priimti sprendimai dėl Pasirengimo veiksmų plano turi būti įgyvendinti nuosekliai ir laiku. Pasak Prezidentės, jame numatytos priemonės dar labiau sustiprins Lietuvos saugumą.

Prezidentė palinkėjo naujajam NATO vadovui stiprybės, išminties bei atkaklumo vykdant šias atsakingas pareigas ir pakvietė jį apsilankyti Lietuvoje.

Šalies vadovė taip pat padėkojo buvusiam NATO vadovui Andersui Foghui Rasmussenui už ryžtingą darbą visapusiškai stiprinant Lietuvos saugumą. Už nuopelnus Lietuvai jis yra apdovanotas Vytauto Didžiojo ordino Didžiuoju kryžiumi. Tai - vienas aukščiausių valstybinių apdovanojimų.

Nuotrauka - Dž. G. Barysaitė 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.10.01 08:24

Atgal