Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Nyderlandų Karalių nacionalinės šventės proga

2015-04-27

Pirmadienis, balandžio 27 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Nyderlandų Karalių Willemą-Alexanderį nacionalinės šventės – Karaliaus dienos – proga.

„Mūsų šalys, vienijamos bendrų vertybių ir tikslų, yra vienos artimiausių partnerių ir sąjungininkių Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Džiaugiuosi, kad mums kylančius iššūkius ekonomikos, politikos ir saugumo srityse sėkmingai sprendžiame vadovaudamiesi vienybės ir abipusio supratimo dvasia – Lietuvoje ypač vertiname Jūsų šalies indėlį prisidedant prie saugumo Baltijos valstybių regione užtikrinimo“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Pasak Prezidentės, visapusišką šalių žmonių bendradarbiavimą liudija aktyvūs akademiniai mainai, bendri verslo projektai ir kultūrinės iniciatyvos bei meilė sportui – Nyderlandų nacionalinė futbolo rinktinė yra viena mėgstamiausių komandų ir tarp futbolo gerbėjų Lietuvoje.

Nacionalinės šventės proga Lietuvos vadovė Nyderlandų Karališkajai Šeimai ir visiems Karalystės žmonėms palinkėjo kuo geriausios nuotaikos, daug džiaugsmo ir sėkmės.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2018.04.04 08:46

Atgal