Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė priėmė Alžyro ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2010-04-13

Antradienis, balandžio 13 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Alžyro Liaudies Demokratinės Respublikos ambasadoriaus Abdelkader Khemri skiriamuosius raštus.

Valstybės vadovės ir naujojo Alžyro ambasadoriaus Lietuvai susitikime buvo aptarti dvišaliai valstybių santykiai, akcentuotos glaudesnio bendradarbiavimo galimybės energetikos, prekybos ir investicijų srityse. Prezidentė diplomatui palinkėjo sėkmės einant atsakingas pareigas ir išreiškė įsitikinimą, kad A. Khemri aktyvus darbas tik paskatins tolesnę Lietuvos ir Alžyro santykių plėtrą.

56 metų ambasadorius Paryžiaus Dauphine universitete įgijo politikos mokslų ir komunikacijos specialybes. Per savo politinę ir diplomatinę karjerą A. Khemri buvo Alžyro parlamento ir vyriausybės nariu, ėjo Alžyro grupės vadovo Maghrebo konsultacinėje taryboje pareigas.

Diplomatiniai santykiai tarp Lietuvos ir Alžyro užmegzti 1994 m. balandžio 15 d. A. Khemri yra ketvirtasis Alžyro ambasadorius Lietuvai. Diplomatas reziduoja Varšuvoje.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.04.13 13:29

Atgal