Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė priėmė Ganos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2011-10-12

Trečiadienis, spalio 12 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Ganos Respublikos ambasadoriaus Paul King Aryene skiriamuosius raštus.

Prezidentė su ambasadoriumi aptarė bendradarbiavimą Jungtinėse Tautose ir dvišalių ekonominių santykių stiprinimo galimybes. Pokalbyje šalies vadovė pasidžiaugė Lietuvos ir Ganos verslininkų augančiu susidomėjimu plėtoti verslą tarp dviejų valstybių.

Ganos ambasadorius informavo Prezidentę apie jo šalies vyriausybės sprendimą iš UAB „Elgama-elektronika", kuri yra pirmaujanti elektroninių elektros skaitiklių gamintoja Baltijos šalių regione, įsigyti didelį kiekį šių prietaisų, o kartu suinteresuotumą pasirašyti investicijų skatinimui ir apsaugai svarbius dvišalius susitarimus.

62 metų diplomatijos ir investicijų analizės specialybes įgijęs ambasadorius per savo diplomatinę karjerą dirbo Ganos Respublikos misijoje prie Jungtinių Tautų bei ambasadose Malaizijoje, Saudo Arabijoje, Rusijoje ir Vokietijoje.

Diplomatiniai santykiai tarp Lietuvos ir Ganos užmegzti 1992 m. gegužės 28 d. P. K. Aryene - antrasis ambasadorius Lietuvai. Diplomatas reziduoja Berlyne.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.10.12 11:20

Atgal