Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė priėmė Kuveito ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2014-09-08

Pirmadienis, rugsėjo 8 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Kuveito ambasadoriaus Montherio Baderio Sulaimano Al-Eissos skiriamuosius raštus.

Prezidentė su ambasadoriumi aptarė dvišalius Lietuvos ir Kuveito santykius, ekonominio ir teisinio bendradarbiavimo stiprinimo galimybes.

Lietuvos ir Kuveito diplomatiniai santykiai užmegzti 1994 metais. Prezidentė pabrėžė, jog po dvidešimties metų politinio ir diplomatinio bendradarbiavimo šalys turėtų stiprinti ekonominius santykius, Lietuvai ir Kuveitui būtų naudinga intensyvesnė prekyba. Pasak šalies vadovės, Lietuva kviečia atvykti Kuveito verslo delegacijas ir yra pasirengusi suorganizuoti Lietuvos ir Kuveito verslo forumą.

Susitikime Prezidentė taip pat pabrėžė, jog Lietuva ir Kuveitas turėtų užbaigti ekonominius susitarimus.

55 m. ambasadorius yra vedęs, turi sūnų. 1982 m. baigė ekonomikos ir politikos mokslų studijas Kuveito universitete, 1983 m. pradėjo darbą Kuveito užsienio reikalų ministerijoje. Nuo 2007 m. turi nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus diplomatinį rangą. Montheris Baderis Sulaimanas Al-Eissa kalba arabų ir anglų kalbomis. 

Nuotraukos - P. Peleckis 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.09.08 15:29

Atgal