Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas

2015-11-19

Ketvirtadienis, lapkričio 19 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl devynių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

„Tikiuosi, kad šie priesaikos žodžiai taps prasmingais ir garbingais sprendimais, kurie praturtins teismų praktiką. Svarbu, kad tarp įstatymo sąvokų nepasimestų svarbiausias žodis – žmogus, nes Jūsų pareiga yra matyti ir apginti kiekvieną prašantį pagalbos“, – priimdama teisėjų priesaikas sakė Prezidentė.

Šalies vadovė pabrėžė, kad teisėjai yra vieni pirmųjų, nuo kurių prasideda visuomenės pasitikėjimas teisingumu ir savo valstybe. Todėl teisėjo darbas reikalauja aukštos kompetencijos, moralės, sąžiningumo, pagarbos žmogui ir valstybei.

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjais paskirti Linas Dūdys, Asta Jakutytė-Sungailienė, Jurgita Maksimenko-Šėlienė, Ingrida Mikužytė, Eimutis Misiūnas, Giedrė Norvilienė, Jurgita Petrauskienė, Jurgita Rimeikienė; Šalčininkų rajono apylinkės teismo teisėja paskirta Rūta Kazlauskienė.

Naujai paskirtiems teisėjams Prezidentė palinkėjo nepamiršti vertybių, atvedusių į teisėjo pareigas, išlaikyti nepriekaištingą reputaciją ir stiprinti Lietuvos žmonių pasitikėjimą teisine Lietuvos valstybe.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.11.19 10:45

Atgal