Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė priėmė Turkijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2014-06-30

Pirmadienis, birželio 30 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Turkijos ambasadorės Aydan Yamancan skiriamuosius raštus.

Susitikime aptarti stiprėjantys Lietuvos ir Turkijos dvišaliai santykiai, ekonominio bendradarbiavimo galimybės, Turkijos europinė integracija.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva tvirtai remia Turkijos siekius integruotis į Europos Sąjungą. Pasak šalies vadovės, Lietuva yra pasirengusi pasidalyti savo patirtimi ir bendradarbiauti su Turkijos valdžios institucijomis per Europos Sąjungos Dvynių projektus.

Lietuvos Prezidentė pabrėžė, jog vystant dvišalius santykius svarbu stiprinti ekonominį bendradarbiavimą, didinti prekybos apimtį ir skatinti abipuses investicijas.

1965 m. gimusi ambasadorė yra ištekėjusi, turi dukrą. 1988 m. baigė politologiją Ankaros universitete ir pradėjo dirbti Turkijos užsienio reikalų ministerijoje. Aydan Yamancan dirbo ambasadose Varšuvoje, Prahoje, Tel Avive, Vokietijoje, buvo įgaliotoji ministrė ir Centrinės Europos departamento direktoriaus pavaduotoja.

Nuotraukos - R. Dačkus 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.06.30 16:04

Atgal