Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė susitiko su lietuvių mokiniais iš Baltarusijos

2012-12-21
Penktadienis, gruodžio 21 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje veikiančių Rimdžiūnų ir Pelesos lietuviškų mokyklų mokiniais ir mokytojais. Tai kasmetinis šalies vadovės susitikimas su Baltarusijoje gyvenančiais lietuvių vaikais.
  

Šalies vadovė pasveikino mokinius su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir palinkėjo visados išlikti tikrais lietuviais, saugoti ir gerbti savo kalbą, puoselėti lietuvišką kultūrą ir tradicijas.

„Lietuvai yra svarbus kiekvienas lietuvis. Kad ir kur gyventumėte ar nukeliautumėte, Jūs visados būsite Lietuvos vaikai. Linkiu Jums gerai mokytis, aktyviai siekti žinių, augti dorais ir gerais lietuviais. Visur ir visada nešiokitės Tėvynę savo širdyse", - sakė Prezidentė.

Prezidentė su vaikais kalbėjo apie lietuviškas kalėdines tradicijas. Mokiniai padeklamavo lietuviškus eilėraščius ir dainavo kalėdines dainas.

Šalies vadovė mokiniams dovanojo lietuviškų knygų. Prezidentė jau antrus metus tęsia „Knygų Kalėdų" akciją ir kviečia šalies žmones papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis. Lietuvos gyventojų dovanotos knygos keliaus ir į lietuviškas mokyklas Baltarusijoje bei Lenkijoje.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2012.12.21 10:32

Atgal