Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė susitiko su Lietuvos jaunimu iš viso pasaulio

2014-07-11

Penktadienis, liepos 11 d. (Prienų r.). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su antrojo Pasaulio lietuvių jaunimo suvažiavimo dalyviais. Šis susitikimas skirtas viso pasaulio Lietuvos jaunimui, šiemet jame dalyvauja apie 2 tūkst. žmonių. Pagrindinis suvažiavimo tikslas - mažinti atskirtį tarp Lietuvoje ir kitose šalyse gyvenančio lietuvių jaunimo, vienyti juos bendriems darbams ir naujų idėjų įgyvendinimui.

„Lietuva - veržli, išmani, kūrybinga ir veikli šalis. Todėl jai svarbus kiekvieno lietuvio indėlis. Šis susitikimas skatina ieškoti bendrų idėjų, kurios sustiprintų mūsų šalį. Susitelkimas, bendra veikla ir jaunų žmonių iš Lietuvos bei viso pasaulio idėjos kuria mūsų šalies sėkmės istoriją", - sakė Prezidentė.

Šalies vadovė pabrėžė, kad naujų, išradingų, patrauklių būdų lietuvybei stiprinti reikia ieškoti nuolat, svarbu burtis į bendruomenes ir palaikyti tarpusavio ryšius su lietuviais visame pasaulyje. Šiame susitikime dalyvaujantis iniciatyvus jaunimas gali prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo savo drąsiomis, jaunatviškomis ir veržliomis idėjomis, originaliais ir kūrybiškais projektais.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas vyksta liepos 10-13 dienomis. Skirtingose erdvėse šio susitikimo lankytojai turės progą klausytis įdomių savo srities specialistų pranešimų, dalyvauti diskusijose, karjeros mugėje. Sudaryta galimybė laisvai bendrauti ir keistis kontaktais su Lietuvos verslo, kultūros, politikos ir akademinio pasaulio atstovais. Suvažiavimo metu veikia kūrybinės dirbtuvės, vyks draugiškos sporto varžybos.

Nuotraukos - R. Dačkus 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.07.11 10:38

Atgal