Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė susitiks su Europos jaunimo parlamento nariais

2013-09-18

Trečiadienis, rugsėjo 18 d. (Vilnius). Rytoj, rugsėjo 19 d., 9.30 val., Europos namuose Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus Europos jaunimo parlamento pirmosios nacionalinės sesijos Lietuvoje atidaryme ir pasveikins jo narius.

Šalies vadovės teigimu, savo aktyvia veikla, nuomonėmis ir idėjomis jauni žmonės gali prisidėti prie Europos ateities kūrimo. Tai - nauja politinių lyderių karta, netrukus formuosianti visos Europos politinį gyvenimą.

Renginio metu jaunuoliai dalyvaus politiniuose debatuose, keisis nuomonėmis ir idėjomis, diskutuos aktualiais visai Europai klausimais.

Jau 26 metus gyvuojantis Europos jaunimo parlamentas yra nepriklausoma ir didžiausia jaunimo organizacija Europoje. Ji jungia 37 šalių pilietiškai ir politiškai aktyvų, visuomenišką ir žinių siekiantį jaunimą. Prieš metus Europos jaunimo parlamento nare patvirtinta ir Lietuva.

Rytoj prasidės pirmoji Europos jaunimo parlamento nacionalinė sesija Lietuvoje, kurioje dalyvaus jaunimas iš 10 Europos valstybių - Lietuvos, Vokietijos, Latvijos, Italijos, Airijos, Austrijos, Lenkijos, Švedijos, Ispanijos ir Šveicarijos.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2013.09.18 15:59

Atgal