Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė teikia Kainų ir energetikos kontrolės komisijos narį

2016-11-29

Antradienis, lapkričio 29 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Energetikos įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui skirti Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) nariu Joną Makauską.

Pastaruosius aštuonerius metus J. Makauskas dirbo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos. Atlikdamas kriminalinės žvalgybos ir ikiteisminius tyrimus, susijusius su energetikos įmonių veikla atominės energetikos, gamtinių dujų ir šilumos ūkio sektoriuose, J. Makauskas bendradarbiavo su Konkurencijos taryba, Viešųjų pirkimų tarnyba ir VKEKK.  

J. Makauskas turi teisininko išsilavinimą, M. Romerio universitete yra įgijęs teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Tyrėjo patirtis, įgyta gilinantis į energetikos, finansinių įmonių bei perkančiųjų organizacijų viešųjų pirkimų aspektus, pasitarnaus VKEKK skaidrinant ir efektyvinant energetikos įmonių veiklą, prižiūrint energetikos sektoriuje vykstančius finansinius procesus.

VKEKK pirmininką ir jos narius Lietuvos Respublikos Prezidentės teikimu skiria Seimas. Šios komisijos narių kadencija yra penkeri metai.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2016.11.29 15:03

Atgal