Prezidentė Dalia Grybauskaitė

„The Financial Times": ES vadovai bando išgelbėti sutarties su Ukraina pasirašymą Vilniuje

2013-11-29

Ketvirtadienį vakare ES karštligiškai bandė išgelbėti sutartį dėl Ukrainos integracijos į Vakarų Europą, o masinių demonstracijų Kijeve dalyviai ragino šalies Prezidentą Viktorą Janukovyčių pasirašyti šį susitarimą.

„Euronews“: Lietuvos Prezidentė kalba apie Ukrainos ateitį su Europa Rytų partnerystės viršūnių susitikime

2013-11-29

Ukraina ir toliau lieka karšta tema prasidėjus Europos Sąjungos Rytų partnerystės viršūnių susitikimui Vilniuje. Buvo tikėtasi, kad Ukraina pasirašys Asociacijos sutartį su Europos Sąjunga per viršūnių susitikimą Lietuvos sostinėje Vilniuje. Tačiau praeitą savaitę Ukrainos Prezidentas Viktoras...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu Vokietijos savaitraščiui „Die Zeit“

2013-11-28

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gerai žino, kokias spaudimo priemones Rusija taiko savo kaimynams. Jos manymu, Ukraina šiam spaudimui neturėjo pasiduoti. Pokalbis apie šantažą ir drąsą.

Naujienų agentūra "Reuters": ES pirmininkaujanti Lietuva teigia, kad Rusijai brangiai atsieis Ukrainos sprendimas dėl prekybos sutarties

2013-11-28

- „Rusijai pavyko įtikinti Ukrainą atsisakyti laisvosios prekybos sutarties su Europos Sąjunga - taip buvo pasiekta vadinamoji Pyro pergalė, kuri Maskvai brangiai kainuos", - teigė ES pirmininkaujanti Lietuva, kurioje šią savaitę rengiamas viršūnių susitikimas ir buvo planuojama pasirašyti šią...

„Bloomberg": Lietuvos siekis antru mėginimu įsivesti eurą

2013-11-25

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad Lietuva, 2006 metais tapusi vienintele kandidate, kuriai neleista įsivesti euro, turi geresnę galimybę šį kartą, nes gerėja situacija jos viešųjų finansų srityje.

"AFP": ES pirmininkaujanti Lietuva: Ukraina rizikuoja atidėti sutartį su ES ilgam laikui

2013-11-20

ES pirmininkaujanti Lietuva antradienį perspėjo Ukrainą, kad ši rizikuoja atidėti istorinę laisvosios prekybos sutartį ilgam laikui, jeigu ji nebus pasirašyta per labai svarbų viršūnių susitikimą kitą savaitę.

„Bloomberg“: Lietuva sako, kad ES ir Ukrainos sutartis neįmanoma, kol nebus išspręstas Tymošenko klausimas

2013-11-20

„Ukrainos planuojama laisvosios prekybos sutartis su ES negali būti pasirašyta neišsprendus įkalintos buvusios premjerės Julijos Tymošenko klausimo", - teigė Lietuvos Prezidentė.

Prezidentės interviu Prancūzijos dienraščiui "Le Figaro"

2013-11-08

Lietuvos, pirmosios valstybės, pasitraukusios iš Sovietų Sąjungos sudėties, Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra ryžtingai nusiteikusi palenkti Ukrainą Europos link. Nepaisant Rusijos grasinimų. Lapkričio 28-29 d. Vilniuje įvyks lemiamos svarbos viršūnių susitikimas, kuriame laukiama Angela Merkel...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu laikraščiui "Gimtasis Rokiškis"

2013-11-08

Kokioje valstybėje gyvensime - bendras visų mūsų rūpestis. Todėl jeigu kiekvienas ten, kur esame, pakeisime tai, ką galime, gyvensime tokioje Lietuvoje, apie kokią svajojame.

Informacija atnaujinta 2021.09.27 11:27