Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos Prezidentė: ekonominės sankcijos smogs atgal, todėl politinės ir diplomatinės priemonės geriausios

2014-03-21

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pareiškė, kad politinės ir diplomatinės sankcijos būtų efektyvesnės nei ekonominės, šiame etape atsakant į Rusijos veiksmus Ukrainoje.

Prezidentės interviu LRT laidai "Teisė žinoti"

2014-03-11

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Rusija, pradėjusi karinius veiksmus Kryme, net negalvoja apie atsitraukimą ir orumo išsaugojimą. „Kai kas kalbėjo, kad negalima šiuo metu perspausti Rusijos - tam, kad būtų galima jai neva leisti išsaugoti veidą ir palikti „išėjimo strategiją". Europai...

D.Grybauskaitė: Lietuva turi kuo didžiuotis

2014-03-10

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsakydama į "Kauno dienos" vyriausiosios redaktorės Žilvinės Petrauskaitės klausimus, pasidžiaugė, kad viešai deklaruoti, jog esi Lietuvos patriotas, tampa madinga ir jauniems.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu Vokietijos laikraščiui "Handelsblatt"

2014-03-06

Vargu ar kas nors Europoje labiau susirūpinę stebi kietą Rusijos elgesį per Krymo krizę nei Baltijos šalys - Lietuva, Latvija ir Estija, buvusios Sovietų respublikos turi skaudžios patirties. Todėl Grybauskaitė reikalauja bekompromisio atsako į kaimynės provokacijas.

Dalia Grybauskaitė: Tikrovė, deja, yra mažiau pažangi, nei tikėjomės prieš du dešimtmečius

2014-03-04

Beveik prieš penkerius metus ką tik išrinkta į Lietuvos prezidento postą Dalia Grybauskaitė davė interviu laikraščių „Verslo žinios" ir Rusijos „Delovoj Sankt Peterburg" žurnalistams. Prezidentė su keliais komandos nariais vos kelias dienas buvo įsikūrusi poroje kabinetų dešiniajame Simono...

Informacija atnaujinta 2021.09.27 11:27