Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Po įspėjimo Prancūzijai Lietuva ragina uždrausti ginklų tiekimą į Rusiją

2014-07-24

Pasak Lietuvos Prezidentės, Europa turėtų paskelbti ginklų embargą Rusijai, o Prancūzija - atšaukti karo laivų pardavimą šiai šaliai.

Prezidentės interviu "Agence France-Presse"

2014-07-23

Prezidentės interviu "Agence France-Presse"

Prezidentės komentaras "Lietuvos radijui" apie vizitą Varšuvoje

2014-07-22

Prezidentės komentaras "Lietuvos radijui" apie vizitą Varšuvoje

Europos finansų krizės metu moterys buvo tvirčiausios: Dalia Grybauskaitė

2014-07-21

Ypač populiari Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmą kartą šalies istorijoje buvo perrinkta į svarbiausią postą valstybėje. Iki šiol nei vienas Prezidentas nebuvo Lietuvos žmonių išrinktas antrai kadencijai. 58-erių metų buvusi Europos Sąjungos komisarė turi juodąjį karatė diržą, o jos...

Prezidentė: mes privalome stiprėti

2014-07-12

Antrosios savo inauguracijos išvakarėse, duodama išskirtinį interviu dienraščiui, šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė buvo tvirta ir užtikrinta. "Per naują kadenciją tikrai bus ryžtingų sprendimų", - pažadėjo Lietuvai.

Lietuvos Prezidentė perspėja dėl didėjančio „Rusijos šovinizmo“

2014-07-09

Rusijos įvykdyta Ukrainos Krymo regiono aneksija kelia nerimą Rusijos kaimynams nuo Kazachstano pietuose iki Baltijos valstybių šiaurėje. Perrinkta Lietuvos Prezidentė kalbėjo apie savo rytinę kaimynę Rusiją.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu žurnalui IQ

2014-07-07

Liepos 12 d. Dalia Grybauskaitė antrą kartą kaip šalies vadovė prisieks tarnauti Lietuvai. Ko tikėtis iš antrosios jos kadencijos? Ar keisis prioritetai, santykiai su valdančiosiomis partijomis? Apie tai su prezidente kalbasi IQ politikos redaktorius Tomas Janeliūnas.

Informacija atnaujinta 2021.09.27 11:27